DRONE İLE 3D HARİTALAMA

Projenizi geliştirmeye yarayacak hızlı ve ekonomik çözümler için bize ulaşın.

DRONE HARİTLAMA NEDİR

DRONE İLE HARİTA YAPILIR MI?

Dron kullanarak arazi keşfi yapmak hatta keşif yapılan alanın ortofoto ,2D,3D haritasını çıkartmak mümkün gps çalışan dronlar çekim yaptığı alanın gps bilgisini fotoğraf içine yüklemekte birleştirici programlarla ortofoto,2D,3D haritalar hali hazır haritalar hazırlamak çok hızlı ve ekonomik fiyatlarla sizlere çözüm olarak sunmaktayız.

Ankara,İstanbul,İzmir,Çanakkale,İzmir,Afyon,Uşak,Manisa,
Tekirdağ,Bodrum,Muğla,Yatağan,

Kırıkkale,Kayseri,Malatya,Erzurum,Erzincan
Diyarbakır,Şanlıurfa,Şırnak,Cizre,Mardin
Gaziantep,Nizip,Birecik,Adana,İskenderun
Mersin,Mut,Konya,Manavgat,Denizli,Antalya
drone haritalama,dron hali hazır harita,drone ortofoto hizmetleri çiçn size destek olmaya hazırız.

TARİH
DRONE HARİTALAMA 2018
3D HARİTALAMA
http://dron-kirala.com/
2D HARİTALAMA
http://dron-kirala.com/

tarihi alanların 3 boyutlu haritalandırılması, Belediyeler için şehirsel yapılaşmanın 3 boyutlu haritalandırılması, Modelleme animasyon filmleri için arazilerin 3 boyutlu modelinin oluşturulması hizmetleri vermekteyiz.

Haritacılık sektöründe en çok kullanılan iha ile ortofoto üretim aşamaları ile arazi tarama işlemlerini yapmaktayız. Madencilik, inşaat ve enerji sektörlerinin ihtiyaçları doğrultusunda sayısal arazi ve yüzey modelleri oluşturmaktayız.

Drone ile Harfiyat, Maden, Çöp atık gibi alanlarda döküm alanlarında drone ile 3 boyutlu modeller çıkarılarak hacim ölçüm ve kübaj hesabı yapılmasını sağlamaktayız.

Tarım arazilerinde verimlilik için multispektral kameralarla otomatik tarama yapılması. Hastalıklı alanların tespit edilmesi konusunda hizmetler sağlamaktayız.

“Drone Haritalama,Drone ile halihazır,drone ile ortofoto,havadan haritalama,insansız hava aracı fotogrametri,drone ile harita yapımı,drone ile halihazır,fotogrametri”

DRONE İLE HARİTALAMA

Drone ile çekim