Dron Kiralama

Drone ile harita üretiminden tanıtım filmine kadar tam hizmet ajansıyız.

Tarih
Ağustos 2018
Firmamız
Sümer Ajans

Neler Bilmelisiniz

Drone Kiralama

Drone opratörlü veya oparatörsüz kiralanabilinir. Kiraladığınız drone kullanabilmek için SGHM den onaylı bir lisansa ihtiyacınız var.Lisansa sahip olmayan kullanıcılara oparatörsüz kiralama hizmet vermemekteyiz. Bu nedenle genek olarak drone kiralama işlemi oparatörlü olarak tercih edilmektedir.

İstanbul drone kiralama fiyatları ,Ankara drone kiralama fiyatları,Bursa,Bodrum,Kayseri,Eskişehir,Malatya,Hatay,İskenderun,Adana,Mersin,Antalya,İzmir drone kiralama fiyatlarında tek fiyat yaklaşımı sergiliyoruz 1500 ₺ + yol ve konaklam ücreti hangi şehirdeyseniz konumunuza göre hesaplayarak 1500 ₺ üzerine eklenerek sabit fiyat uygulmasıyla harelet ediyoruz.

Havadan çekim ve drone kiralama nedir ? Drone İHA insansız hava aracı tabiriyle kumanda edilebilinir RC yani radyo kontrollü araçlarla yapılan havadan fotograf ve video çekimidir. Drone ile çekimde kalite arıyorsanız bilmeniz gereken ilk unsur havadan çekim yapacak cihazın kalitesi değildir. Asıl kalite havadan çekim yapılacak alanda uçan pilotun sergileyeceği pilotaj ve çekim sonrası yapılacak edit ve renklendirme çalışmasıdır. Ehliyeti olan ama spor araba kullanmayan birinden ferrariyle pist rekorunu kırmasını beklemek iyimser bir yaklaşım olur. İşin doğrusu kadraja hakim konuyu iyi anlayan ve projenizi açıklayacak görsellerle drone ile çekilen görüntüleri doğru renklendirecek gerekirse seslendirme aşamalarını hesaplayan işin mutfağında olan bir pilot çekiminize değer katacaktır. Bu aşamadan sonra en kaliteli kamera değil havadan çekim yapılacak alana en uygun özellikte cihaz önem taşımaktadır. Ferrari örneğini verelim arazide bu araçla gitmeye çalıştığınızı hayal edelim.Sonuç hayal kırıklığı olacaktır. havadan çekimde drone seçiminde kameranın büyüklüğü değil uygunluğu asıl olandır. Dar alanlar için phantom 4 serisi pro araçlar iç mekan yakın çekimler için Phantom 4 Serisi dronlar reklam çekimleri için büyük kamera taşıyan drone araçlar seçilmelidir. Sümer Web Reklam Tanıtım olarak bizler projenize en uygun cihazla sizleri riske atmadan , Faiş fiyatlar istemeden söz verdiğimiz günü rezervasyonu atlamadan ,yedek cihaz, alternatif pilot seçeneğiyle kurumsal olarak çalışan bir firmayız. Sümer Web Reklam Tanıtım Havadan Çekim olarak Tüm Türkiye'ye lisanslı pilotlarla size hizmet veriyoruz. Bizden aldığınız hizmet tamamen kurumsal içeriklidir. Bizden de fiyat alın çekim günü ulaşılamayan ,aksaklıklara neden olanlarla aramızda büyük fiyat farkları yoktur. Fiyat için 505 506 57 66 arayabilir whatsapp ulaşabilirsiniz. neden olan profosyanel olmayan insanlarla vakitnizi kaybetmeyin.İstaidadına bakmadan her işi yapabileceğini düşünen insan kaybettiren ve kaybeden insandir.

Reklam tanıtım filmi için web sitemizi ziyaret edin
Kurumsal tanıtım filmi için web sitemizi ziyaret edin
Reji canlı yayın için web sitemizi ziyaret edin
3D model giydirme için web sitemizi ziyaret edin
Fabrika Tanıtım filmi için web sitemizi ziyaret edin
drone ile halihazır harita için web sitemizi ziyaret edin
kurgu montaj için web sitemizi ziyaret edin
belediye tanıtım için web sitemizi ziyaret edin
3D model giydirme için web sitemizi ziyaret edin
İnşaat Tanıtım filmi filmi için web sitemizi ziyaret edin
Animasyon filmi için web sitemizi ziyaret edin
İha drone ile haritalama için web sitemizi ziyaret edin
İha drone drone kiralama için web sitemizi ziyaret edin
İha drone drone kiralama için web sitemizi ziyaret edin
İha drone drone kiralama için web sitemizi ziyaret edin
İha drone havadan çekim için web sitemizi ziyaret edin
Drone pilotu kiralamak için için web sitemizi ziyaret edin
İstanbul Drone pilotu kiralamak için web sitemizi ziyaret edin
İstanbul Drone kiralama için web sitemizi ziyaret edin
İzmir Drone kiralama için web sitemizi ziyaret edin
Bodrum Drone kiralama için web sitemizi ziyaret edin
Drone kiralama fiyatları için web sitemizi ziyaret edin
Drone kiralama fiyatları için web sitemizi ziyaret edin
Ankara Drone kiralama fiyatları için web sitemizi ziyaret edin
360 sanal tur için web sitemizi ziyaret edin
360 sanal tur için web sitemizi ziyaret edin
drone ile haritalama ortofoto üretiimi için web sitemizi ziyaret edin
drone ile halihazır harita için web sitemizi ziyaret edin

Nasıl Çalışırız

:Planlama

Drone ile haritalama

Drone ile haritalama

Drone ile haritalama,Ortofoto üretimi,Sayısal yüzey modelle,digital surface model,kübaj,arazi ölçümü,arazi haritalama,arazi 3D,2D modelleme,Arazi model giydirme,Dron eile 3D modelleme gibi hizmetler için yardımcı olmaya hazırız .

rone kiralama hizmeti vermekteyiz,Ankara drone kiralama ,İstanbul Drone kiralama,İzmir drone kiralama,Bursa drone kiralama,Bodrum drone kiralama,Antalya drone kiralama fiyatları

Drone Kiralama

Tüm Türkiyeye drone kiralama hizmeti vermekteyiz,Ankara drone kiralama ,İstanbul Drone kiralama,İzmir drone kiralama,Bursa drone kiralama,Bodrum drone kiralama,Antalya drone kiralama fiyatlarıyla sizlere ülkemizin her noktasında destek olamya hazırız. Drone kiralama için bizden de fiyat alın karlı çıkın.

Ankara reklam tanıtım ,Web tasarım creative hizmetler,Prodüksiyon tanıtım filmleri için sizlere destek olmaya hazırız.

Tanııtım Filmi Çekimi.

Ankara reklam tanıtım ,Web tasarım creative hizmetler,Prodüksiyon tanıtım filmleri için sizlere destek olmaya hazırız.