İstanbul Drone ile Haritalama

İstanbul Haritalama

İSTANBUL Dron Drone ile haritalama,Drone ile halihazır,Drone ortofoto,drone ile ortofoto üretimi,fotogrametri,drone ile fotogrametri,lidar eşleme,xyz kordinat,nokta bulutu haritalama dair ihtiyaç duyduğunuz kısımlar için size yardımcı olmaya hazırız.

RTK ve PPK  lı drone ile haritlama hizmeti vermekteyiz. Drone ile modelleme 3D modelleme hizmeti ile  hızlı çözümleri bir  arada size  sunmaktayız.  Drone ile haritlama yer kontrol noktaları (YKN) ile  sabit  İstasyonummuzdan alınan veriler Tusaga sisteminin verilerinin fizlenmesi sonucu elde edilen fotoğrafiknirengi işlemidir. 

Gelişen teknolojilerle  drone ile  lidar drone ile  plankote  gibi pek çok yeniliği bir  arada  drone ile sizlere  sunmaktayız. Uçan kanatlı modellerden Drone ile haritlama yönteminin artısı yükselti farkı çok olan alanlarda uçan kanata oranla  daha az  yükseklikten uçarak GSD oranını yükseltiye  oranla  0,2 cm kadar  hassaslık sağlayabilmektedir. 

İSTANBUL ilinde hava çekimi , havadan çekim , havadan görüntüleme , tanıtım filmleri ve drone kiralama, drone ile halihazır,drone ile arazi ölçümü,fotogrametri drone,drone ile harita yapımı,drone ile ortofoto üretimi,insansız hava aracı ile harita yapımı,havadan haritalama,insansız hava aracı fotogrametri,drone ile harita yapımı,drone ile halihazır,fotogrametri drone,drone ile arazi ölçümü,drone ile ortofoto üretimi,havadan haritalama,iha ile haritalama,drone ile arazi ölçümü,fotogrametri drone,drone ile harita yapımı,insansız hava aracı ile harita yapımı,drone ile haritalama,drone ile halihazır,ortofoto harita üretim alanında tüm hizmetleri vermekteyiz.