fabrika tanıtım filmi Ankara,İstanbul,Bursa,İzmir

Tanıtım Filmi

Reklam tanıtıma mı ihtiyacınız var tanıtım filmi yaptırmak mı istiyorsunuz. Fabrika tanıtım filmi hakkında merak ettikleriniz mi var. Hepsine  cevap vermek için hazırız. Dilerseniz çok dilli seslendirmelerle  metininizin hem çevirisini hem de  seslendirmesini yapıp her dile  özgü tanıtım filmlerini hazırlamaktayız. Tanıtım filmlerinde  dronlar da  kullanarak teknolojini getirdiği tüm görsel güzellikleri tanıtım filminize katarak gücünüzü çalışma kapasitenizi insanlara izledikleri yerin rahatlığıyla izletmeniz için siz de  geç kalmadan bize  ulaşın porfoyünüz genişlesin.

Sümer Ajans olarak Reklam Prodüksiyon çatısı altında  gelişen büyüyen firmamız ek olarak  drone geliştirme , Drone teknolojileri ,Drone ile haritalama,Drone ile 3D modelleme ,  RTK lı ve PPK lı dronlar  ile  2cm hassasiyete  kadar fotoğrafiknirengi çalışmaları ,Drone ile halihazır,Drone ile plankote, Drone ile ortofoto, Drone ile modelleme çalışmaları yapmaktayız. Çatı firmamızın altında  . Nersis Trakya Teknokent Firmamız Drone geliştirme Drone ile haritalama hizmetleri  vermekteyiz. 

Ankara Şubemiz  İç anadoluya ,Bodrum Şubemizle Ege Bölgesine ,Nersis Firmamızla Trakya Bölgesine Bursa Bölgesinde  Dodo Prodüksiyonla İstanbul Merkez Ofisimizle ülkemizin gücüne güç katacak  projeleri geliştirip ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sağlamaktayız.

fabrika tanıtım filmi fiyatları,kurumsal tanıtım filmi,ürün tanıtım filmi,profesyonel tanıtım filmi,en iyi tanıtım filmi,tanıtım filmi,şirket tanıtım filmi fiyatları kurumsal tanıtım filmi fiyatları,kurumsal tanıtım filmi çekimi,kurumsal tanıtım filmi örnekleri,tanıtım filmi çekimi fiyatları,ürün tanıtım filmi,firma tanıtım filmi,firma tanıtım filmi fiyatları,fabrika tanıtım filmi